Henüz Yorum Yapılmamış

AYDABİRAYÇA : SİNEM ÖZEN CANBOLAT

Ayda bir buluşalım derken,
Bazı buluşmalarda misafir olsun bazı konuşmalarda ben deneyim tecrübe aktarayım sizden de gelenleri paylaşayım,
Bunca bilginin dolandığı bu mecrada deneyim ile ortak bir buluşma noktası olsun,
Serinleyen akşamlarda sıcak çayımızı alıp,
Birbirimize destek alanı açmak istedim.

Her ayın son salı akşamı saat 20:30 da Google Meet üzerinde buluşuyoruz. Tek yapman gereken aşağıdaki formu doldurmak. E-posta kutuna buluşma linki gelecek. Sonra çayını alıp gelebilirsin.

Kasım ayı “Ayda bir buluşalım konuşalım tanışalım” da sevgili Sinem bizimle olacak . Kendisi ile daha önce yaptığımız keyifli bir çalışmadan sonra herkesin O’nun sesiyle bir deneyim paylaşmasını arzu ettim, beni kırmadı.
“Somatik Deneyimleme Perspektifinden Zorlanmalar, Ağrı ve Acı ile Baş Etme” ana başlığımız.

Zor zamanlardan geçiyoruz. Dünyayı regüle etmek, kendimizi regüle etmekten geçiyor. Gelin hep birlikte regülasyon ne demek, sinir sistemi ve beynimiz nasıl çalışıyor, bu sistem içinde ağrı ile, acı ile, zorlanmalar ile nasıl regüle kalabiliriz, birlikte deneyimleyelim.

28 Kasım Salı akşamı buluşmak için aşağıdaki formu doldurursanız canlı yayın linkini posta kutunuza alabilirsiniz. Dilediğiniz kişi ile dilediğiniz kadar kişi ile paylaşabilirsiniz.
Kamera açık katılım gereklidir. Katılım ücretsizdir.

28 KASIM 2023 SALI // 20:30
Google Meet // Online

Lütfen HOTMAiL / MSN / WiNDOWSLiVE uzantılı mail adresinizi kullanmayın, web sitem mail gönderemiyor. Kaydınız alındıktan sonra yayın linki mail adresinize gönderilecek, spam klasörünü de kontrol edin. Lütfen formu doldurduktan ve bu mesajı okuduktan sonra web tarayıcınızdan formun olduğu sekmeyi kapatın. 

Bir Yorum Yaz