1977 İstanbul’da doğdum. 1995 İtalyan lisesi, 1999 Kocaeli Üniversitesi Ekonomi mezunuyum.
Doğa sporları yaptığım yıllar içinde fotoğrafçılığa başlayıp önce gezi ve doğa fotoğrafçılığı yapıp, 2007 yılında anne olduktan sonra alanı çocuklara yönelttim.
2009 yılında doğum fotoğrafları, 2010 yılında yeni doğan bebek fotoğrafları çekmeye başladım.

2010 -2014 yılları arasında Muammer Yanmaz Fotoğraf Atölyesinde Doğum Fotoğrafçılığı Atölyesi

2015 yılında FUJIFILM EĞİTİM MERKEZİ Doğum Fotoğrafçılığı Atölyesi ve özel dersler verdim.

2006 yılından beri deneyimlerimi ve yaşam tarzımı anlattığım Pi-NiK Kuş adlı blogun yazarıyım.

Oğlum ile birlikte “Benimle Oynar mısın Anne” adlı sosyal sorumluluk platformunu oluşturdum. 3 yıl süre ile Türkiye’de bir çok anneye çocukları ile birlikte vakit geçirebilecekleri başka aileleri bulmaları konusunda bir platform oldu.


2010 yılında, okullara ve şirketlere verdiğimz doğa farkındalığı desteğini ayrıca çocuğumuz ile yaptığımız kamp ve doğa yürüyüşlerini ” Kampa Gidelim mi Baba”  diyerek, diğer ailelere doğa içerisinde yaşayabilecekleri kamplara götürmek konusunda rehberlik etmeye başladık.

4 yaşında başladığım yüzmeyi arkasından sutopu, senkronize yüzme ile devam ettirerek 14 yıl lisanslı sporculuk yaptım. 2001-2005 yılları arasında Djamel Fellouhe ile modern ve caz dans çalışmalarına devam ederken kendi içsel yolculuğumda 2001 yılında yoga ile tanıştım. 2001 yılından beri yoga öğrencisiyim. Öğrenciliğimi öğretebilmek adına da aldığım bazı sertifikalar var.
2016 yılında YOGATiME Stüdyo – Temel Yoga Hocalık Eğitimi
2017’de YOGATiME Stüdyo Hamile yogası Hocalık Eğitimi
2018 Çelen Arıman Yin Yoga Hocalık Eğitimi
2019 Şebnem Akbulut Yoga Terapi Hocalık Eğitimi
2022 Yasemin Şengül Yüz yogası Hocalık Eğitimi

Çok sayıda yabancı ve Türk hoca ile çalışmaya halen devam etmekteyim ve 2016 yılından beri yoga dersleri veriyorum. İlk derslerimi Sokakta Yoga diyerek İstanbul Caddebostan sahilde 1 seneye yakın sürdürdüm.

2017 yılında İstanbul’dan ayrılıp ailem ile Bozcaada’da yaşamaya başladım ve 4 sene boyunca derslerimi adada devam ettirerek öncelikle Bozcaada Caz festivali olmak üzere çeşitli festivallerin, belediyenin spor ve sağlıklı yaşam konusunda iş birlikçisi oldum.

2018 yılında BAÇEM Tıbbı ve Aromatik Bitki Yetiştiriciliği Sertifikasını Nazım Tanrıkulu’ndan aldım. Bozcaada’da kenti zeytinlerimizden elde ettiğimiz yağ ve kendi yetiştirdiğim lavanta ve diğer tıbbi bitkiler ve kendi arılarımızdan elde ettğim balmumu ile hazırladığım şifalı merhemler yapıyorum.

Mandala Meditasyonunu bir şifa çalışması olarak kullanarak, yetişkin ve çocuklarla Mandala Atölyelerine liderlik ederek katılımcıların kendi yolculuklarını yaratmalarına yardımcı oluyorum. Ayrıca fotoğraf ve yogayı birleştirerek yoga fotoğrafları çekiyorum.

2018 yılından beri Kadınca Buluşmalar adında bir çalışmaya liderlik ediyorum.

2022 Eylül ayında oğlumun okulu sebepli Çanakkale’ye taşındık ve hala Bozcaada’da üzüm ve zeytin yetiştiriği, sürmesiz, ilaçsız doğal tarım yapmaya devam ediyoruz

Hatha yoga temelli her seviyeye uygun yoga dersleri ,Hamile yogası, Kardiyovasküler rahatsızlıklar, Fibromiyalji, Migren Gerilim Tipi baş ağrısı gibi hastalıklar ile çalıştığım Yoga terapi derslerini özel ve grup dersleri ile devam ettiriyorum.

Canın İstediği Zaman Gel Yogası adlı, yüz egzersizleri masajı ve yoga pratiklerinin olduğu aylık ONLİNE bir çalışma da yapmaktayım.

Fotoğraf Sergilerim
2005 Aralık Yalçın Savuran ve proje grubu ile bir gölge konulu karma sergi
2010 Aslı Tür ve ÖzlemTuran ile “Her Damlası Altın:Anne sütü” 
2012 Bige Yalın ve Özlem Turan ile “Anneliğe Doğmak” “
2013 40 Haramiler “İnsan Hikayeleri” Karma Fotoğraf Sergisi
2013 10. Renk : Paris Projesi Sergisi 2015 : Yüzkumbarası Projesi