Henüz Yorum Yapılmamış

CANIN İSTEDİĞİ ZAMAN GEL YOGASI ARALIK2023

ARALIK AYINDA YIL SONU HEDİYESİ
İstediğin çalışmayı daha önce çalışmayı deneyimlememiş bir arkadaşına hediye et aynı program da benden sana yılbaşı hediyesi olsun

Kendi rutinlerimi paylaşma halinden türeyen bu

ÇALIŞMA NEDİR ?

Yogayı, nefesi, yüz egzersizlerini araç olarak kullanarak hareket etmeyi esas alan, sohbet ettiğimiz, beslenme, ürün önerisi, çocuklarımız, işlerimiz gibi geniş bir yelpazede birbirimizi dinleyip ve desteklediğimiz, bildiklerimizi paylaşarak bilmediklerimizi merak edip dinleyip keyfine vararak bir akış oluşturduğumuz, konuşmaktan öte bir dinleme alanıdır. Çok lezzetli bir kadınlar kulübüdür.

ÇALIŞMANIN KAPSAMI

Eklemleri, kasları, bağ dokuyu, nefesi çalıştıran, içinde yoga duruşlarını da kullandığım yıllardır yaptığım çalışmaların sonucunda benimle birlikte yoğurulmuş egzersizler bütünüdür.
Sabahları önce yüz boyun sırt egzersizleri ile başlayıp arkasından beden hareketlerini akşamları da aynı şekilde baş boyun yüz egzersizleri ile başlayıp arkasından uykuya hazırlayan beden/ nefes/ gevşeme egzersizleridir.

KAÇ ÇALIŞMA VAR?

Haftada 3 sabah 3 akşam olmak üzere ay boyunca toplamda 24 yüz+üst beden çalışması,
Haftada 3 sabah ay boyunca toplamda 12 yoga çalışması var.
Her çalışmanın süresi 30 dakikadır.
Sabahları ilk çalışma yüz / baş / boyun ve üste beden egzersizlerini ikinci çalışma bütün bedeni kapsayan hareketlerden oluşur. Akşam çalışmaları sadece üst beden yüz nefes ve meditasyon kapsar.

Kasım ayına özel olarak 13 kasım haftası ara verilecek ancak toplam 4 hafta yukarıda belirtilen sayıda çalışma yapılacaktır.

KAYIT VAR MI ?

Hareket etmeye, rutin oluşturmaya ek olarak sosyal bağları güçlendirdiğimiz bir alan olma sebebiyle aktif katılımı önemsiyorum ancak saat farkından ya da çalışma saatleri uymadığından dolayı katılamayanlara kayıt seçeneği de var. Çalışma bittikten sonra 1 saat içerisinde kayıt YouTube'a ekleniyor. Çalışmalar ay boyunca akışta duracak yeni hafta geldiğinde yeni çalışmalar eklenecek. Hafta boyunca hem sabah hem akşam çalışmalarını istediğin zaman yapabileceksin. Whatsapp üzerinde bir iletişim grubu olacak oradan da soru sorup destek alabileceksiniz.
Eğer bu çalışmaya katılmak istersen birlikte hepsini yapabiliriz, en çok söz vereceğim şey ise "iyi hissetmek" olacak; uyandığında ve uykuya giderken.

NE ZAMAN NE YAPIYORUZ // YÜZ ÇALIŞMASI SABAH + AKŞAM //

Pazartesi – Çarşamba – Cuma

SABAH SABAH KENDİMLE

08:30 - 09:00
Yüz Baş Boyun Egzersizleri + Masaj
Sabah uyanma ile başlayan benim önereceğim bazı rutinlemiz var, bu rutinlerin sonunda yüzü eli yıkayıp ekran başına buluşuyoruz. Gece sertleşen omuz ve boyunu ısıtıp yüz egzersizlerini her çalışmada belli bir bölgeye odaklanarak masaj ile destekleyen bir çalışma yapıyoruz.

UYKUDAN ÖNCE KENDİMLE

21:00 – 21:30
Uykuya Hazırlık
Uyku öncesi yüz bakımızı yüz egzersizleri ve masajı ile yapıyoruz. Özellikle gün boyu bilgisayar başında ya da telefonla yorulan gözleri, boyunu ve başı dinlendirmek üzerine çalışıyoruz. Arkasından yine ihtiyaca göre nefes, meditasyon ile günün gerginliğini birlikte gevşetiyoruz.

NE ZAMAN NE YAPIYORUZ // BEDEN ÇALIŞMASI SABAH //

Pazartesi – Çarşamba – Cuma
3 Sabah || SABAH SABAH YOGA

09:15 - 09:45 Tüm Beden Egzersizleri // yoga //
Yarım saatlik esneme uzama ve nefes akışlarından oluşan egzersizlerden oluşuyor. Her seviyeye uygun çalışma içerisinde nefes, esneme, güçlenme, mobilizasyon içeren hareketler o sabahın ihtiyacına göre belirleniyor. Günün enerjisi ve ihtiyacına göre çalışmanın içeriğini birlikte belirliyoruz.

AMAÇ

İyi hissetmeye dair bir davet sunmak sana ve kendime.

KATILIM PAYI
ARALIK AYINDA YIL SONU HEDİYESİ
İstediğin çalışmayı arkadaşına hediye et aynı program da benden sana yılbaşı hediyesi olsun

YÜZ+ÜST BEDEN YOGA HEPSİNE KATILIM
SABAH + AKŞAM sadece SABAH sabah akşam yüz
sabah yoga
24 çalışma 12 çalışma 36 çalışma
400 TL 300 TL 600 TL

  • Bu çalışma için yapılan ödeme 4- 29 Aralık ( toplam 4 haftalık) arası çalışmalarını kapsar.
  • Sadece akşam ya da sadece sabah katılımın katılım payı aynıdır.
  • Yüz çalışmaları ve yoga ayrı olarak ücretlendirilir. İkisini birlikte de alabilirsiniz.
  • Kayıt olduktan sonra önce bir bilgilendirme maili alacaksanız burada son bir küçük işiniz var sonrasında whatsapp iletişim bağlantısını malinize alacaksınız. Her iki seçeneğin whatssapp bağlantısı farklı olacak ve ilgili linkler whatsapp üzerinden çalışma başlamadan önce size iletilecek.
  • Çalışmalar Google Meet üzerinden online olarak yapılır.
  • Kayıtlar ay sonuna kadar yayında kalır.
  • Kayıt yaptıktan 1 hafta sonra iptal edilmek isteyen kayıtların ücretinin yarısı ödenir.
  • Kayıt yaptıktan 2 hafta sonra iptal edilmek isteyen kayıtların ücreti geri ödenmez.
  • Eğer yüzünüzde botoks ya da dolgu varsa lütfen okuyun

Katılmak için formu doldurabilirsin.

Lütfen HOTMAiL / MSN / WiNDOWSLiVE uzantılı mail adresinizi kullanmayın, web sitem mail gönderemiyor. Kaydınız alındıktan sonra yayın linki mail adresinize gönderilecek, spam klasörünü de kontrol edin. Lütfen formu doldurduktan ve bu mesajı okuduktan sonra web tarayıcınızdan formun olduğu sekmeyi kapatın. 
Daha önce kayıt olmayanlar
0 TL

KATILIMCILARIN YORUMLARI

Bir Yorum Yaz