3

DOĞUM VE YENİ DOĞAN FOTOĞRAFLARI’ FOTOĞRAF SERGİSİ

DOĞUM VE YENİ DOĞAN FOTOĞRAFLARI’
FOTOĞRAF SERGİSİ ADDRESİSTANBUL’DA
12 Mayıs 2012 – 17 Haziran 2012

Zor durumdaki anne ve çocuklarına yardım için çalışan , Sınır Tanımayan Ebeveynler Topluluğu Derneği Anneler Gününü Doğum fotoğrafçıları  AYÇA OĞUŞ, BİGE YALIN ve ÖZLEM TURAN ‘DOĞUM VE YENİ DOĞAN FOTOĞRAFLARI’ sergisiyle ADDRESİSTANBUL’DA kutluyor.

Ev dekorasyonunda akla gelen tek alışveriş merkezi ADDRESİSTANBUL , Sınır Tanımayan Ebeveynler Topluluğu Derneği’nin Anneler Günü için organize ettiği çok duygusal bir sergiye ev sahipliği yapıyor. Anne ve babaların sabırsızlıkla bekledikleri bebekleriyle ilk tanışma anını ölümsüzleştiren doğum fotoğrafçıları AYÇA OĞUŞ, BİGE YALIN ve ÖZLEM TURAN’ın çok özel karelerini addresistanbul koridorlarına taşıdığı sergi 12 Mayıs 2012 – 17 Haziran 2012 tarihleri arasında adressistanbul ev dekorasyon alışveriş merkezinde görülebilecek.
Doğum anlarının ve yeni doğan bebeklerin ilk saatlerinin mucizesini ölümsüzleştiren en keyifli karelerden oluşan sergi’nin açılışını Şişli Belediye Başkanı Sayın Mustafa Sarıgül gerçekleştirecek. 12 Mayıs Cumartesi günü saat 13:00’ta düzenlenecek bir davetle açılacak. Sergi 17 Haziran’daki Babalar Günü’ne kadar açık kalacak.

Bu çok özel etkinlikte sürpriz hediye ve ikramlarıyla yer alan markalar  SlingoLeileo, L’era Fresca, Petunia Pickle Bottom, Sarelle, Miki House, Çok Bebek Şeyler, Peri Aydaİstanbul Doğum AkademisiLukapu, ‘Hayat Çocukla Güzel’ adlı kitabıyla Banu Özkan Tozluyurt, Şe Fırın standlarıyla addresistanbul’da yer alacaklar.

Etkinlik programında 14.30’dan sonra 45 dakika sürecek olan bir de söyleşi yer alıyor. Onda Yönetim Danışmanlık’tan Hanzade Acar annelik ve yönetim becerileri üzerine ‘Her Anne Kendi Evinin CEO’sudur’ Başlıklı keyifli bir sohbet gerçekleştirecek. Bu keyifli organizasyonun dekorasyonunu ise Dreamkiddoh by Nilay Cinisli üstleniyor. Play To Learn Anaokulları etkinliğe gelecek çocuklarımıza ABC Kindermusic programıyla kaliteli vakit geçirmelerini sağlayacak. Play To Learn Anaokulları öğrencilerinin ‘Annem İçin’ Anneler Günü resimleri sergisi de alışveriş merkezi içindeki sergi alanında görülebilecek.

Sergi Açılış Daveti: 12 Mayıs Cumartesi 13:30-19:00

www.addresistanbul.com
addresistanbul Ev Dekorasyon Merkezi
Halide Edip Adıvar Bulvarı, Şişli
T: 0212 320 62 62

https://www.facebook.com/events/130122717112123/

Yorumlar (3)

 1. Didem Basmacı :

  Ayça’cım eminim harika bir sergi olacak.. Bol ziyaretcili, çok güzel bir sergi olması dileğiyle…Gitmek için sabırsızlanıyorum… Açılış günü ali baba ile kursumuz var ama diğer bir gün mutlaka geleceğim.

  Sevgiler güzel hocammmmm:))

 2. Yıl sonu bilançosu :

  […] Ve bir tanesi oldu İşte buradan bakabilirsiniz. […]

 3. Anneliğe Doğmak! | Kişisel Web Sitesi :

  […] bekledikleri bebekleriyle ilk tanışma anını ölümsüzleştiren doğum fotoğrafçıları Ayça Oğuş, Bige Yalın ve Özlem Turan‘ın çok özel karelerinden oluşan sergi, 12 Mayıs 2012 […]

Bir Yorum Yaz