3

Doğum Hikayesi | Doruk Bebek

Yorumlar (3)

 1. özlem demircan :

  Tebrik ederim öncelikle hem anneyi hem Ayça’yı..Mucize hikayeleri görüntülemek kadar kaleme almak da pek keyifi okurken tekrar kendi doğum hikayeme döndüm..Bebeğinizle birlikte uzun keyfili sağlıklı neşeli macera dolu bir ömür diliyorum..Ayçacığım senin de başarıların daim olsun..Bu mucize masallardaki rolünü çok da güzel anlatmış yeni anne bence..Ellerine ve yüreğine sağlık..

 2. Ayça Oğuş :

  Teşekkürler Özlem.. aslında Doruk 1,5 yaşına gelmek üzere artık yeni anne sayılmaz Yasemin.. hikayelerini onların kaleminden dinlemek fikrim yeni olduğu içinşimdi yayınladım:))
  İnsan her doğumda kendininkini hatırlıyor değil mi ?? :))

 3. güler namlı :

  Canım kardeşim Yasemin, hikayeni büyük bi zevkle okudum veçok beğendim.Beni o müthiş güne geri götürdün,yiğenimi göreceğim ilk dakikalara çok heyecanlıydık hepimiz.Bize bu heyecanları tekrar yaşatman dileği ile hep mutlu ol sevenlerinle ve sevdiklerinle beraber inşallah.(bu arada kitap yazmaya ufak ufak başlasan fena olmaz ).tüm içtenliğinle paylaştığın duygularıniçin çok teşekkürler canım seni çok öpüyorum….Ayça’cım seninde eline yüreğine sağlık ,hayatında başarılar dierim …Doruğumu ve mavi gözlü yakışıklıyı çok öpüyorum….

Bir Yorum Yaz