Henüz Yorum Yapılmamış

Kendine 10 dakika ayır

Güne 10 dakikalık masajla başlamanın birçok faydası vardır. Masaj, bedenini ve zihnini canlandırır, gençleştirir. Ayrıca dikkatini nefese vererek zihnini yavaşlatıp bedenin rahatlamasına destek olursun.

Masaj, vücudun en büyük organı olan cildin toksinlerden arınmasına yardımcı olur. Toksin birikmesi nedeniyle kendini rahatsız, şiş veya hasta hissedebilirsin. Masaj, cildini bu toksinlerden temizlerken aynı zamanda yumuşak ve parlak bir cilt sağlar, canlılığını arttırır.

Bedenin enerjik kanallarını uyararak enerjinin serbestçe akmasına yardımcı olursun. Yaşam gücü olan prana, vücudumuzdaki enerji kanallarından akar. Masaj, bu enerji kanallarını uyarır ve prana’nın zihin ve bedenden kolayca akmasını teşvik eder. Prana düzgün bir şekilde aktığında, vücudun doğuştan gelen iyileşme gücü aktive olur.

Masaja 10 dakikanızı ayırarak kendine zaman ayırırsın. Bu süre içinde içindeki eleştirmeni sessize alır ve kendini iyi hissetmeye davet edersin.

Güne masajla başlamak, başlangıçta pozitif bir enerjiyle dolmana yardımcı olur ve gün boyunca daha huzurlu olmanı sağlar.

Bir Yorum Yaz